ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Σύμφωνα με την απόφαση της υπ’ αριθμ. 6/19-12-2023 συνεδρίαση της Συνέλευσης του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων, οι φοιτητές/τριες που δεν προέβησαν σε δήλωση μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου χάνουν το δικαίωμα συμμετοχής τους στην αντίστοιχη εξεταστική.

Από 15 έως και 18 Ιανουαρίου 2024 οι φοιτητές/τριες που δεν προέβησαν σε δήλωση μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου μπορούν να συμπληρώσουν τη συνημμένη αίτηση δήλωσης μαθημάτων για να συμμετέχουν στην επαναληπτική εξεταστική του Σεπτεμβρίου 2024.

Στην αίτηση να αναγράφονται τα μαθήματα με τον κωδικό τους και το εξάμηνο.

Η αίτηση στέλνεται μόνο από το φοιτητικό mail.

ΜΟΝΟ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ που δεν προέβησαν σε δήλωση μαθημάτων του χειμερινού/εαρινού εξαμήνου μπορούν να συμπληρώσουν τη συνημμένη αίτηση δήλωσης μαθημάτων και να εξεταστούν στην εξεταστική Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου εφόσον οφείλουν το μέγιστο 5 μαθήματα.

Μετά το πέρας του ανωτέρω διαστήματος δεν πραγματοποιούνται δηλώσεις μαθημάτων.

Στην επαναληπτική εξεταστική του Σεπτεμβρίου δεν πραγματοποιούνται δηλώσεις μαθημάτων.

word icon Αίτηση