Διαλέξεις στα πλαίσια του προγράμματος Erasmus+

Στα πλαίσια του προγράμματος Erasmus+ φιλοξενούμε την ερχόμενη εβδομάδα της Καθηγήτριες κα Inese Ratanova και κα Vera Krievina από το Πανεπιστήμιο Balting International Academy της Ρίγας στη Λετονία.

Η κα Ratanova θα δώσει διάλεξη πάνω στις προοπτικές καινοτομικής ανάπτυξης και επιχειρηματικότητας στην Ευρωπαϊκή Ένωση, τις ΜΜΕ και το οικοσύστημα start-up στη Λετονία, ενώ η κα Krievina θα μιλήσει σχετικά με τα βασικά προβλήματα επικοινωνίας στη σημερινή επιχειρησιακή πραγματικότητα και τη διαχείριση συγκρούσεων. Οι διαλέξεις θα πραγματοποιηθούν τη Δευτέρα 27.11 στα πλαίσια του μεταπτυχιακού προγράμματος ΜΒΑ μεταξύ 16:00-20:00 στην ΠΑΜ3 και απευθύνονται σε όλους τους φοιτητές και τα μέλη ΔΕΠ του τμήματος.