ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

Αγαπητοί φοιτητές και φοιτήτριες,

Η εξέταση του εργαστηρίου του μαθήματος "Στατιστική των Επιχειρήσεων" θα διεξαχθεί το Σάββατο 10/6.

Η εξέταση θα γίνει σε τμήματα, σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα ανακοινωθεί τις επόμενες ημέρες στο e-class. Συνολικά, θα διαρκέσει από τις 9:00 έως τις 21:00. Η διάρκεια εξέτασης για κάθε φοιτητή θα είναι μία ώρα.

Λόγω της ημέρας, σας εφιστώ την προσοχή στην έγκαιρη προσέλευση, αφού τα δρομολόγια των λεωφορείων είναι πιο αραιά.

Οι εξεταζόμενοι πρέπει να έχουν μαζί τους στυλό και φοιτητική ταυτότητα (πάσο) και τίποτα άλλο. Δεν θα επιτραπεί η χρήση memory-stick, ή αριθμομηχανής ή σημειώσεων.

Θα γίνει προσπάθεια η ροή των εξεταζομένων να είναι συνεχής (με κάθε αποχώρηση εξεταζόμενου η θέση του θα συμπληρώνεται αμέσως από τον αμέσως επόμενο στη λίστα παρόντα), επομένως καλό θα ήταν να προσέλθετε πριν την ώρα έναρξης που θα σας έχει υποδειχθεί.

Καλή προετοιμασία!

Γιώργος Μανουσάκης