ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΚΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΤΗΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ

Σε συνέχεια της συνεργασίας του τμήματος μας με το διεθνή οργανισμό επαγγελματιών λογιστών-ελεγκτώνASSOCIATION OF CHARTERED CERTIFIED ACCOUNTANTS (ACCA) και στα πλαίσια του προγράμματος ACCAAccelerate, σας κοινοποιούμε ενημέρωση του οργανισμού για τη δυνατότητα απόκτησης εργασιακής εμπειρίας (internship) των φοιτητών σε μεγάλους ελεγκτικούς οργανισμούς που δραστηριοποιούνται στην Αθήνα, όπως:

· Deloitte

· EY

· Grant Thornton

· Mazars

· SOL Crowe.

Το πρόγραμμα απόκτησης εργασιακής εμπειρίας 3 μηνών (Οκτώβριος 2019 – Δεκέμβριος 2019) απευθύνεται σε φοιτητές που αποφοιτούν, είτε το τρέχον εξάμηνο είτε έχουν αποφοιτήσει τα προηγούμενα 1 εώς 4 έτη.

Οι ηλεκτρονικές αιτήσεις είναι μέχρι της 19 Ιουλίου 2019.

Στο συνημμένο αρχείο εμφανίζονται αναλυτικές πληροφορίες για το πρόγραμμα εργασιακής εμπειρίας που διοργανώνει το ACCA σε συνεργασία με τους προαναφερθέντες μεγάλους ελεγκτικούς οργανισμούς.