Δημόσια Παρουσίαση της πτυχιακής εργασίας της φοιτήτριας του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων, κ. Μανουσάκη Μαρίας, με θέμα: “Ήπιες δεξιότητες και θεωρία ενδιαφερόντων: Μια εμπειρική ανάλυση μεταξύ πρωτοετών φοιτητών της Διοίκησης Επιχειρήσεων.”

Η Δημόσια Παρουσίαση της πτυχιακής εργασίας της  φοιτήτριας

του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων,

κ. Μανουσάκη Μαρίας,

με θέμα:

θα  πραγματοποιηθεί την

Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 10:30

στην παλαιά αίθουσα Συνεδριάσεων του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων (κτίριο Γραμματείας) και είναι ανοικτή στην Πανεπιστημιακή Κοινότητα.

Όσες/όσοι επιθυμούν να παρακολουθήσουν την παρουσίαση της πτυχιακής εργασίας μπορούν να επικοινωνήσουν με την επιβλέπουσα  Καίσαρη Μαρία στη διεύθυνση: markaisari@upatras.gr

Τα Μέλη της Τριμελούς Συμβουλευτικής Επιτροπής:

Καίσαρη Μαρία (ΕΔΙΠ, Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων, Πανεπιστήμιο  Πατρών, Επιβλέπουσα)

Παπαδημητρίου Δήμητρα (Καθηγήτρια, Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων, Πανεπιστήμιο  Πατρών)

Λίβας Χρήστος (Επίκουρος Καθηγητής, Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων, Πανεπιστήμιο  Πατρών)