ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

Σας ενημερώνουμε ότι κατόπιν αποφάσεως  της υπ αρ. 23/15-07-2022  της Συνέλευσης του Τμήματος, μπορείτε να κάνετε αίτηση βελτίωσης βαθμολογίας ΜΟΝΟ ΣΕ 3 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ  και 3 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ  που επιθυμείτε να εξεταστείτε στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου.

Τα μαθήματα  για την  βελτίωση βαθμολογίας πρέπει να έχουν προβιβάσιμο βαθμό.

Η βελτίωση της βαθμολογίας γίνεται  ΜΟΝΟ  στα μαθήματα του έτους που βρίσκεται ο κάθε φοιτητής και ΜΟΝΟ έως το 4ο έτος φοίτησης.

Παρακαλείσθε να στείλετε τις αιτήσεις σας από το  φοιτητικό σας mail  στο mail: secretar@upatras.gr  από 27-07-2023  έως  3-08-2023.

Στην αίτηση να αναγράφετε τα πλήρη στοιχεία σας και τα μαθήματα που επιθυμείτε  για βελτίωση βαθμολογίας.

Αιτήσεις που έχουν ελλιπή στοιχεία ή  είναι ανυπόγραφες ή   αναφέρουν μαθήματα που δεν βρίσκονται στο έτος σας και  δεν έχετε δικαίωμα  για αναβαθμολόγηση θα απορρίπτονται.

ΣΥΝΗΜΜΕΝΑ : ΑΙΤΗΣΗ  ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ.

word iconΑίτηση