Destination Branding από την Επ. Καθηγήτρια Marica Mazurek, University of Zilina, Slovakia

Στα πλαίσια του προγράμματος Erasmus+ φιλοξενούμε την εβδομάδα αυτή την Επίκουρη Καθηγήτρια κα. Marica Mazurek από το Πανεπιστήμιο της Zilina, Slovakia.

Η κα Mazurek θα δώσει δύο διαλέξεις πάνω σε θέματα Destination Branding την Τρίτη 21.3 στα πλαίσια του μαθήματος Στρατηγικό Μάρκετινγκ (16:00-19:00) του Επ. Καθηγητή κου Χρήστου Λίβα και την Τετάρτη 22.3 στα πλαίσια του μαθήματος Εισαγωγή στον Τουρισμό (15:00-18:00) του Επ. Καθηγητή κου Δημήτρη Κούτουλα. Θα υπάρξει επίσης ανοιχτή συζήτηση κατά τη διάρκεια του μαθήματος επιλογής κατεύθυνσης του ΜΒΑ Ανάπτυξη Προϊόντος την Παρασκευή 24.3 (16:00-18:30) σε συνεργασία με την Δρ. Μαργαρίτα Κομνηνού.