Όνομα ιδρύματος: | Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων |
---|
Σχόλια: | Προκαθορισμένες παρατηρήσεις |
---|
Πίνακας περιεχομένων
Ανδρουλάκης Γεώργιος | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:00-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:30-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:00-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | --- | Α έτος ΒΑ_112 Στατιστική των Επιχειρήσεων Θεωρία ΠΑΜ 15 |
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | --- | |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | --- | |
16:00-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | |
16:30-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- |
17:00-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- |
17:30-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- |
18:30-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- |
19:00-19:30 | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
19:30-20:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
20:00-20:30 | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
20:30-21:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Βουτσινάς Βασίλειος | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | -x- | --- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | --- | -x- | --- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | --- | -x- | --- | -x- | -x- |
10:30-11:00 | --- | -x- | --- | -x- | -x- |
11:00-11:30 | --- | -x- | Β έτος ΒΑ_126 Επιχειρηματικό Λογισμικό Θεωρία ΠΑΜ 15 |
-x- | -x- |
11:30-12:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
12:00-12:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
12:30-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
14:30-15:00 | --- | Γ έτος ΒΑ_199Α Πληροφοριακά Συστήματα Διοίκησης Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 15 |
Β έτος ΒΑ_126 Επιχειρηματικό Λογισμικό Εργαστήριο Εργαστήριο Η/Υ |
-x- | -x- |
15:00-15:30 | --- | -x- | -x- | ||
15:30-16:00 | --- | -x- | -x- | ||
16:00-16:30 | --- | -x- | -x- | ||
16:30-17:00 | --- | Β έτος ΒΑ_126 Επιχειρηματικό Λογισμικό Φροντιστήριο ΠΑΜ 15 |
-x- | -x- | |
17:00-17:30 | Γ έτος ΒΑ_199Α Πληροφοριακά Συστήματα Διοίκησης Εργαστήριο, Υποχρεωτικό Εργαστήριο Η/Υ |
-x- | -x- | ||
17:30-18:00 | --- | -x- | -x- | ||
18:00-18:30 | --- | -x- | -x- | ||
18:30-19:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
19:00-19:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
19:30-20:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
20:00-20:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
20:30-21:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Γεωργόπουλος Αντώνιιος | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | -x- | --- | --- | Δ έτος ΒΑ_146 Τραπεζική Ανάλυση και Χρηματοδότηση Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 5 |
09:30-10:00 | --- | -x- | --- | Γ έτος ΒΑ_140 Αναδιοργάνωση Επιχειρήσεων Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 5 |
|
10:00-10:30 | --- | -x- | --- | ||
10:30-11:00 | --- | -x- | --- | ||
11:00-11:30 | --- | -x- | --- | ||
11:30-12:00 | --- | -x- | --- | ||
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
16:00-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
16:30-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
17:00-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
17:30-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
18:30-19:00 | --- | -x- | ΜΒΑ ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΒΑ_D201 Πολυεθνικές Επιχειρήσεις Θεωρία ΠΑΜ 4 |
-x- | -x- |
19:00-19:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
19:30-20:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
20:00-20:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
20:30-21:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Γιαννίκος Ιωάννης | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:00-12:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
12:30-13:00 | Erasmus Further Operational Research Techniques in Decision Making Θεωρία ΠΑΜ 3 |
Γ έτος ΒΑ_207 Τεχνικές Ανάλυσης Διοικητικών Αποφάσεων Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 15 |
-x- | -x- | -x- |
13:00-13:00 | -x- | -x- | -x- | ||
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | ||
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | ||
14:30-15:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
15:00-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
16:00-16:30 | --- | Δ έτος ΒΑ_141 Προσομοίωση Επιχειρηματικών Διαδικασιών Εργαστήριο, Επιλογής Εργαστήριο Η/Υ |
--- | -x- | -x- |
16:30-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | |
17:00-17:30 | Δ έτος ΒΑ_141 Προσομοίωση Επιχειρηματικών Διαδικασιών Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 5 |
--- | -x- | -x- | |
17:30-18:00 | --- | -x- | -x- | ||
18:00-18:30 | --- | --- | -x- | -x- | |
18:30-19:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
19:00-19:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
19:30-20:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
20:00-20:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
20:30-21:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Καραγιάννη Δέσποινα | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | Σταματίου Ιωάννης, Καραγιάννη Δέσποινα Δ έτος ΒΑ_218 Ηλεκτρονικό Εμπόριο, Σχεδιασμός, Επιχειρηματικής Στρατηγικής και Ασφάλεια Συναλλαγών Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 5 |
--- | --- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | |
10:00-10:30 | -x- | -x- | --- | Γ έτος ΒΑ_204 Στρατηγικό Μάρκετινγκ Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 15 |
|
10:30-11:00 | -x- | -x- | --- | ||
11:00-11:30 | -x- | -x- | --- | ||
11:30-12:00 | -x- | -x- | --- | ||
12:00-12:30 | -x- | -x- | --- | --- | |
12:30-13:00 | -x- | -x- | --- | --- | |
13:00-13:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
13:30-14:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
14:00-14:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
14:30-15:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
15:00-15:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
17:30-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
18:00-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
18:30-19:00 | -x- | -x- | --- | Καραγιάννη Δέσποινα, Σταματίου Ιωάννης ΜΒΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΜΒΑ_Β204 Ηλεκτρονικό Εμπόριο (e-commerce) Θεωρία ΠΑΜ 5 |
--- |
19:00-19:30 | -x- | -x- | --- | --- | |
19:30-20:00 | -x- | -x- | --- | --- | |
20:00-20:30 | -x- | -x- | --- | --- | |
20:30-21:00 | -x- | -x- | --- | --- | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Κούτουλας Δημήτριος | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | Γ έτος ΒΑ_212 Εισαγωγή στον Τουρισμό και την Τουριστική Οικονομία Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 6 |
-x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | |
10:30-11:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
11:00-11:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
11:30-12:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
12:00-12:30 | --- | -x- | --- | -x- | -x- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
16:00-16:30 | --- | ΜΒΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΜΒΑ_Β205 Τουριστικό Μάρκετινγκ Θεωρία ΠΑΜ 5 |
--- | -x- | -x- |
16:30-17:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
17:00-17:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
17:30-18:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
18:00-18:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
18:30-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
19:00-19:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
19:30-20:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
20:00-20:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
20:30-21:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Μανουσάκης Γεώργιος | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | -x- | --- | --- | --- |
09:30-10:00 | --- | -x- | Α έτος ΒΑ_112 Στατιστική των Επιχειρήσεων Εργαστήριο Εργαστήριο Η/Υ |
--- | --- |
10:00-10:30 | --- | -x- | --- | --- | |
10:30-11:00 | Α έτος ΒΑ_106 Δυναμικά Μαθηματικά Υποδείγματα (α) Θεωρία ΠΑΜ 6 |
-x- | --- | --- | |
11:00-11:30 | -x- | --- | --- | ||
11:30-12:00 | -x- | --- | --- | ||
12:00-12:30 | --- | --- | Α έτος ΒΑ_106 Δυναμικά Μαθηματικά Υποδείγματα (α) Φροντιστήριο ΠΑΜ 6 |
||
12:30-13:00 | --- | --- | --- | ||
13:00-13:00 | --- | --- | --- | Γ έτος ΒΑ_207 Τεχνικές Ανάλυσης Διοικητικών Αποφάσεων Φροντιστήριο, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 6 |
|
13:30-14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
16:00-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
16:30-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
17:00-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
17:30-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
18:30-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
19:00-19:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
19:30-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
20:00-20:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
20:30-21:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Μυλώνη Βαρβάρα | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | -x- | --- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | --- | -x- | Erasmus International Management Θεωρία ΠΑΜ 3 |
-x- | -x- |
10:00-10:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
10:30-11:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
11:00-11:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
11:30-12:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
12:00-12:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
12:30-13:00 | Β έτος ΒΑ_110 Οργανωσιακή Συμπεριφορά Θεωρία ΠΑΜ 5 |
--- | --- | -x- | -x- |
13:00-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | |
13:30-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | |
14:00-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | |
14:30-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | |
15:00-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
16:00-16:30 | ΜΒΑ, ΜΒΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, ΜΒΑ ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΜΒΑ ΜΑΝΑΤΖΜΕΝΤ ΜΒΑ_Κ202 Επιχειρησιακή Στρατηγική Θεωρία ΠΑΜ 4 |
--- | --- | -x- | -x- |
16:30-17:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
17:00-17:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
17:30-18:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
18:00-18:30 | Γ έτος ΒΑ_225 Επιχειρησιακή Στρατηγική ΙΙ Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 4 |
-x- | -x- | -x- | |
18:30-19:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
19:00-19:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
19:30-20:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
20:00-20:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
20:30-21:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Νεάρχου Ανδρέας | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | -x- |
12:00-12:30 | --- | Δ έτος ΒΑ_223 Ειδικά Θέματα Διοίκησης Λειτουργιών Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 6 |
--- | --- | -x- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | -x- | |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | -x- | |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | -x- | |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | |
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
16:00-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
16:30-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
17:00-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
17:30-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | ΜΒΑ ΜΑΝΑΤΖΜΕΝΤ ΜΒΑ_Α207 Διοίκηση Επιχειρησιακών Λειτουργιών, Αλυσίδας Εφοδιασμού και Έργων Θεωρία ΠΑΜ 3 |
-x- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | -x- | |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | -x- | |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | -x- | |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | -x- | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Οικονομάκης Γεώργιος | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:00-11:30 | Γ έτος ΒΑ_197 Δημόσια Οικονομική Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 4 |
-x- | -x- | -x- | -x- |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | |
12:00-12:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
12:30-13:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
13:00-13:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
13:30-14:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
14:00-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
14:30-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
15:00-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
15:30-16:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
16:00-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
16:30-17:00 | --- | ΜΒΑ ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΒΑ_D204 Διεθνής Οικονομική Θεωρία ΠΑΜ 3 |
-x- | -x- | -x- |
17:00-17:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
17:30-18:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
18:00-18:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
18:30-19:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
19:00-19:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
19:30-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
20:00-20:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
20:30-21:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Πέππας Παύλος | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | -x- | --- | --- | --- |
09:30-10:00 | --- | -x- | --- | --- | --- |
10:00-10:30 | --- | -x- | --- | --- | --- |
10:30-11:00 | --- | -x- | --- | --- | --- |
11:00-11:30 | --- | -x- | --- | --- | --- |
11:30-12:00 | --- | -x- | --- | --- | --- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
16:00-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00-18:30 | --- | --- | Δ έτος ΒΑ_211 Θεωρία Παιγνίων Θεωρία ΠΑΜ 15 |
--- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | ΜΒΑ ΜΑΝΑΤΖΜΕΝΤ ΜΒΑ_Α204 Θεωρία Παιγνίων & Λήψη Αποφάσεων Θεωρία ΠΑΜ 3 |
|
19:00-19:30 | --- | --- | --- | ||
19:30-20:00 | --- | --- | --- | ||
20:00-20:30 | --- | --- | --- | ||
20:30-21:00 | --- | --- | --- | ||
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Παπαδημητρίου Δήμητρα | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- |
10:00-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- |
10:30-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- |
11:00-11:30 | -x- | -x- | --- | Δ έτος ΒΑ_214 Αθλητική Διοίκηση Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 6 |
-x- |
11:30-12:00 | -x- | -x- | --- | -x- | |
12:00-12:30 | -x- | -x- | --- | -x- | |
12:30-13:00 | -x- | --- | --- | -x- | |
13:00-13:00 | -x- | --- | --- | -x- | |
13:30-14:00 | -x- | --- | --- | -x- | |
14:00-14:30 | -x- | --- | --- | --- | -x- |
14:30-15:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- |
15:00-15:30 | -x- | --- | --- | --- | -x- |
15:30-16:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- |
16:00-16:30 | -x- | --- | --- | --- | -x- |
16:30-17:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- |
17:00-17:30 | -x- | --- | --- | --- | -x- |
17:30-18:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- |
18:00-18:30 | -x- | --- | --- | --- | -x- |
18:30-19:00 | -x- | --- | ΜΒΑ ΜΑΝΑΤΖΜΕΝΤ ΜΒΑ_Α203 Διοίκηση Υπηρεσιών Θεωρία ΠΑΜ 3 |
--- | -x- |
19:00-19:30 | -x- | --- | --- | -x- | |
19:30-20:00 | -x- | --- | --- | -x- | |
20:00-20:30 | -x- | --- | --- | -x- | |
20:30-21:00 | -x- | --- | --- | -x- | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Πολυχρονίου Παναγιώτης | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Σταματίου Ιωάννης | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | -x- | Σταματίου Ιωάννης, Καραγιάννη Δέσποινα Δ έτος ΒΑ_218 Ηλεκτρονικό Εμπόριο, Σχεδιασμός, Επιχειρηματικής Στρατηγικής και Ασφάλεια Συναλλαγών Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 5 |
--- | --- |
09:30-10:00 | --- | -x- | --- | --- | |
10:00-10:30 | --- | -x- | --- | --- | |
10:30-11:00 | --- | -x- | --- | --- | |
11:00-11:30 | --- | -x- | --- | --- | |
11:30-12:00 | --- | -x- | --- | --- | |
12:00-12:30 | --- | --- | Γ έτος ΒΑ_216 Ηλεκτρονική Διακυβέρνηση Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 4 |
--- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00-15:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- |
15:30-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- |
16:00-16:30 | -x- | -x- | --- | ΜΒΑ ΜΑΝΑΤΖΜΕΝΤ ΜΒΑ_Α202 Ηλεκτρονική Διακυβέρνηση (e governance) Θεωρία ΠΑΜ 4 |
-x- |
16:30-17:00 | -x- | -x- | --- | -x- | |
17:00-17:30 | -x- | -x- | --- | -x- | |
17:30-18:00 | -x- | -x- | --- | -x- | |
18:00-18:30 | -x- | -x- | --- | -x- | |
18:30-19:00 | -x- | -x- | --- | Καραγιάννη Δέσποινα, Σταματίου Ιωάννης ΜΒΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΜΒΑ_Β204 Ηλεκτρονικό Εμπόριο (e-commerce) Θεωρία ΠΑΜ 5 |
-x- |
19:00-19:30 | -x- | -x- | --- | -x- | |
19:30-20:00 | -x- | -x- | --- | -x- | |
20:00-20:30 | -x- | -x- | --- | -x- | |
20:30-21:00 | -x- | -x- | --- | -x- | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Τσαγκανός Αθανάσιος | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | -x- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | -x- | --- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | -x- | Β έτος ΒΑ_117 Μικροοικονομική Ι Θεωρία ΠΑΜ 4 |
13:30-14:00 | Α έτος ΒΑ_157 Αγορές Χρήματος & Κεφαλαίου Θεωρία ΠΑΜ 15 |
--- | --- | -x- | |
14:00-14:30 | --- | --- | -x- | ||
14:30-15:00 | --- | --- | -x- | ||
15:00-15:30 | --- | --- | -x- | ||
15:30-16:00 | --- | --- | -x- | ||
16:00-16:30 | --- | --- | -x- | --- | |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | -x- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | -x- | --- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | -x- | --- |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | -x- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | -x- | --- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | -x- | --- |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | -x- | --- |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | -x- | --- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | -x- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Τσενέ Χρυσούλα | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:30-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Ζερβογιάννη Αθηνά | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | --- | --- | Δ έτος ΒΑ_298 Μακροοικονομική ΙΙ Φροντιστήριο ΠΑΜ 17 |
--- |
09:30-10:00 | --- | --- | --- | --- | |
10:00-10:30 | --- | --- | --- | --- | |
10:30-11:00 | --- | --- | --- | --- | |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00-12:30 | --- | --- | Δ έτος ΒΑ_298 Μακροοικονομική ΙΙ Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 17 |
--- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Ψαλτόπουλος Δημήτριος | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:30-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Δελλή Βασιλική | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:30-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Διδάσκων 407 προπτυχιακό | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:30-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Διδάσκων 407 μεταπτυχιακό | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:30-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Νέος Επιστήμονας 154 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:30-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Νέος Επιστήμονας 176 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:30-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Νέος Επιστήμονας 299 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:30-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Κομνηνού Μαργαρίτα | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:30-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Γεωργή Χριστίνα | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:00-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:30-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:00-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:00-15:30 | --- | Α έτος ΒΑ_125 Εισαγωγή στο Μάρκετινγκ Θεωρία ΠΑΜ 13 |
--- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | ΜΒΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΜΒΑ_Β201 Συμπεριφορά Καταναλωτή Θεωρία ΠΑΜ 6 |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Τοκάκης Βασίλειος | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:00-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:30-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:00-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
16:00-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | ΜΒΑ ΜΑΝΑΤΖΜΕΝΤ ΜΒΑ_Α201 Οργανωσιακή Συμπεριφορά Θεωρία ΠΑΜ 6 |
16:30-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | |
17:00-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | |
17:30-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | |
18:30-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- |
19:00-19:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
19:30-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
20:00-20:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
20:30-21:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Κομποθρέκας Άρης | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:30-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Ραβασόπουλος Γιώργος | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:30-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Νικολοπούλου Ειρήνη | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:30-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Καίσαρη Μαρία | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | Α έτος ΒΑ_106 Δυναμικά Μαθηματικά Υποδείγματα (β) Θεωρία ΠΑΜ 6 |
09:30-10:00 | -x- | -x- | --- | Α έτος ΒΑ_112 Στατιστική των Επιχειρήσεων Φροντιστήριο ΠΑΜ 15 |
|
10:00-10:30 | -x- | -x- | --- | ||
10:30-11:00 | -x- | -x- | --- | ||
11:00-11:30 | -x- | -x- | --- | Α έτος ΒΑ_106 Δυναμικά Μαθηματικά Υποδείγματα (β) Φροντιστήριο ΠΑΜ 6 |
|
11:30-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | |
12:00-12:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
12:30-13:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
13:00-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
16:00-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
16:30-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
17:00-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
17:30-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
18:30-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
19:00-19:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
19:30-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
20:00-20:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
20:30-21:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Παπαγεωργίου Θεοφάνης | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
10:30-11:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
11:00-11:30 | --- | -x- | --- | -x- | -x- |
11:30-12:00 | --- | -x- | --- | -x- | -x- |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
13:00-13:00 | --- | Erasmus Introduction to Economic Thought (Erasmus) Θεωρία ΠΑΜ 3 |
--- | -x- | -x- |
13:30-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | |
14:00-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | |
14:30-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | |
15:00-15:30 | --- | --- | Δ έτος, Γ έτος ΒΑ_299 Οικονομική Πολιτική Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 5 |
-x- | -x- |
15:30-16:00 | --- | --- | -x- | -x- | |
16:00-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | |
16:30-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | |
17:00-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | |
17:30-18:00 | --- | --- | -x- | -x- | |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
18:30-19:00 | ΜΒΑ, ΜΒΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, ΜΒΑ ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΜΒΑ ΜΑΝΑΤΖΜΕΝΤ ΜΒΑ_C201 Οικονομετρία Θεωρία ΠΑΜ 4 |
--- | --- | -x- | -x- |
19:00-19:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
19:30-20:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
20:00-20:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
20:30-21:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Λίβας Χρήστος | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
10:30-11:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
11:00-11:30 | --- | -x- | --- | -x- | -x- |
11:30-12:00 | --- | -x- | --- | -x- | -x- |
12:00-12:30 | --- | -x- | --- | -x- | -x- |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
14:00-14:30 | Δ έτος, Γ έτος ΒΑ_219 Συμπεριφορά Καταναλωτή Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 6 |
--- | --- | -x- | -x- |
14:30-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | |
15:00-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | |
15:30-16:00 | --- | --- | -x- | -x- | |
16:00-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | |
16:30-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- |
18:00-18:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
18:30-19:00 | --- | ΜΒΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΜΒΑ_Β202 Έρευνα Αγοράς Θεωρία ΠΑΜ 5 |
-x- | -x- | -x- |
19:00-19:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
19:30-20:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
20:00-20:30 | --- | -x- | -x- | -x- | |
20:30-21:00 | --- | -x- | -x- | -x- | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Αγγελόπουλος Ελευθέριος | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | --- | -x- | --- | --- | -x- |
09:30-10:00 | --- | -x- | --- | --- | -x- |
10:00-10:30 | --- | -x- | --- | --- | -x- |
10:30-11:00 | --- | -x- | --- | --- | -x- |
11:00-11:30 | --- | -x- | --- | --- | -x- |
11:30-12:00 | --- | -x- | --- | Α έτος ΒΑ_108 Χρηματοοικονομική Λογιστική ΙΙ Θεωρία ΠΑΜ 15 |
-x- |
12:00-12:30 | --- | -x- | --- | -x- | |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | -x- | |
13:00-13:00 | --- | --- | --- | -x- | |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | -x- | |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | -x- | |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- |
15:00-15:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
15:30-16:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
16:00-16:30 | -x- | -x- | ΜΒΑ, ΜΒΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, ΜΒΑ ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΜΒΑ ΜΑΝΑΤΖΜΕΝΤ ΜΒΑ_Κ105 Λογιστική Θεωρία ΠΑΜ 3 |
-x- | -x- |
16:30-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | |
17:00-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | |
17:30-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | |
18:30-19:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
19:00-19:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
19:30-20:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
20:00-20:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
20:30-21:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Δημητρακοπούλου Γεωργία | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:00-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:30-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:00-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | Β έτος ΒΑ_128 Ξένη Γλώσσα IV Θεωρία ΠΑΜ 15 |
--- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00-18:30 | Α έτος ΒΑ_114 Ξένη Γλώσσα ΙΙ Θεωρία ΠΑΜ 13 |
--- | --- | --- | |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | ||
19:00-19:30 | --- | --- | --- | ||
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Ζησιμόπουλος Ιωάννης | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:00-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:30-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:00-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | Β έτος ΒΑ_118 Μακροοικονομική Θεωρία ΠΑΜ 15 |
--- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Γκίλλας Κωνσταντίνος | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:00-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:30-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:00-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | Δ έτος ΒΑ_209 Διαχείριση Χαρτοφυλακίου Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 5 |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | |
17:30-18:00 | --- | Β έτος ΒΑ_122 Χρηματοοικονομική Διοίκηση Θεωρία ΠΑΜ 15 |
--- | --- | |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | ||
18:30-19:00 | --- | --- | --- | ||
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Μαρούδας Λεωνίδας | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | --- | -x- | --- | --- | --- |
10:30-11:00 | Δ έτος ΒΑ_143Α Διαχείριση Ανθρώπινων Πόρων Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 15 |
-x- | --- | --- | --- |
11:00-11:30 | -x- | --- | --- | --- | |
11:30-12:00 | -x- | --- | --- | --- | |
12:00-12:30 | -x- | --- | --- | --- | |
12:30-13:00 | -x- | --- | --- | --- | |
13:00-13:00 | -x- | --- | --- | --- | |
13:30-14:00 | --- | -x- | --- | --- | --- |
14:00-14:30 | --- | -x- | --- | --- | --- |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
16:00-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
16:30-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
17:00-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
17:30-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
18:30-19:00 | -x- | -x- | --- | ΜΒΑ ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΒΑ_D202 Διεθνής Διοίκηση Θεωρία ΠΑΜ 4 |
-x- |
19:00-19:30 | -x- | -x- | --- | -x- | |
19:30-20:00 | -x- | -x- | --- | -x- | |
20:00-20:30 | -x- | -x- | --- | -x- | |
20:30-21:00 | -x- | -x- | --- | -x- | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |
Πέππας Γεώργιος | |||||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | |
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:00-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:30-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:00-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | ΜΒΑ ΜΒΑ_C205 Κοστολόγηση Θεωρία ΠΑΜ 6 |
--- |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00-18:30 | --- | Δ έτος ΒΑ_307 Ελεγκτική Θεωρία ΠΑΜ 6 |
--- | --- | |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | ||
19:00-19:30 | --- | --- | --- | ||
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.39.0 στις 4/3/20 9:44 Π.Μ. |