Όνομα ιδρύματος: | Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων |
---|
Σχόλια: | Σύμφωνα με απόφαση της Συγκλήτου το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2018-2019 περιλαμβάνει 13 εβδομάδες μαθημάτων. Συγκεκριμένα: – Έναρξη μαθημάτων: 1.10.2018 – Λήξη μαθημάτων: 11.1.2019 Η περίοδος των εξετάσεων είναι: – Έναρξη Τμηματικών Εξετάσεων: 21.1.2019 – Λήξη Τμηματικών Εξετάσεων: 8.2.2019 Οι φοιτητές της Πολυτεχνικής Σχολής και της Σχολής Θετικών Επιστημών επιλέγουν προβολή κατά έτη και ακολουθούν το σύνδεσμο "ΠΣ και ΘΕ". Υπενθυμίζουμε ότι σύμφωνα με το Πρόγραμμα Σπουδών όλα τα επιλογής μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου διατίθενται ως επιλογές στους φοιτητές του Γ και Δ έτους σπουδών. Επομένως, μόνο για λόγους χωροχρονισμού ορισμένα από αυτά εμφανίζονται στους φοιτητές του Γ έτους και τα υπόλοιπα στους φοιτητές του Δ έτους. |
---|
Πίνακας περιεχομένων
Αγγελόπουλος Ελευθέριος (Επίκουρος Καθηγητής) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_303 Διοικητική Λογιστική Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 5 |
--- | -x- | --- | -x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | --- | -x- | --- | -x- | 09:30-10:00 | |
10:00-10:30 | --- | -x- | --- | -x- | 10:00-10:30 | |
10:30-11:00 | --- | -x- | --- | -x- | 10:30-11:00 | |
11:00-11:30 | --- | -x- | --- | -x- | 11:00-11:30 | |
11:30-12:00 | --- | -x- | --- | -x- | 11:30-12:00 | |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_304 Φορολογική Λογιστική Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 15 |
-x- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | -x- | 12:30-13:00 | |
13:00-13:30 | -x- | --- | --- | -x- | 13:00-13:30 | |
13:30-14:00 | -x- | --- | --- | -x- | 13:30-14:00 | |
14:00-14:30 | -x- | --- | --- | -x- | 14:00-14:30 | |
14:30-15:00 | -x- | --- | --- | -x- | 14:30-15:00 | |
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-16:00 |
16:00-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:00 |
17:00-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:30 |
17:30-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:00 |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Ανδρουλάκης Γεώργιος (Αναπληρωτής Καθηγητής) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | Β ΕΤΟΣ ΒΑ_123 Στατιστική Ανάλυση Δεδομένων Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 4 |
-x- | -x- | -x- | Α ΕΤΟΣ ΒΑ_105 Μαθηματικός Λογισμός Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 4 |
09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | 09:30-10:00 | ||
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:30 | ||
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | 10:30-11:00 | ||
11:00-11:30 | Α ΕΤΟΣ ΒΑ_105 Μαθηματικός Λογισμός Φροντιστήριο, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 4 |
-x- | -x- | -x- | --- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | --- | 11:30-12:00 | |
12:00-12:30 | --- | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | --- | -x- | -x- | --- | --- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-14:00 |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:00-14:30 |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-15:00 |
15:00-15:30 | --- | -x- | -x- | --- | -x- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | --- | -x- | -x- | --- | -x- | 15:30-16:00 |
16:00-16:30 | --- | -x- | -x- | ΜΒΑ ΜΒΑ_Κ203 Μεθοδολογία Έρευνας και Ανάλυση Δεδομένων Θεωρία ΠΑΜ 3 |
-x- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | --- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:00 | |
17:00-17:30 | --- | -x- | -x- | --- | 17:00-17:30 | |
17:30-18:00 | --- | -x- | -x- | --- | 17:30-18:00 | |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | --- | 18:00-18:30 | |
18:30-19:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Βουτσινάς Βασίλειος (Καθηγητής) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-14:00 |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:00-14:30 |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-15:00 |
15:00-15:30 | Β ΕΤΟΣ ΒΑ_121 Βάσεις Δεδομένων Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 15 |
Β ΕΤΟΣ ΒΑ_121 Βάσεις Δεδομένων Εργαστήριο, Υποχρεωτικό Εργαστήριο ΗΥ |
--- | -x- | -x- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | --- | -x- | -x- | 15:30-16:00 | ||
16:00-16:30 | --- | -x- | -x- | 16:00-16:30 | ||
16:30-17:00 | --- | -x- | -x- | 16:30-17:00 | ||
17:00-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:30 | |
17:30-18:00 | ΜΒΑ ΜΒΑ_Κ201 Πληροφοριακά Συστήματα Διοίκησης Θεωρία ΠΑΜ 3 |
--- | -x- | -x- | 17:30-18:00 | |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:30 | ||
18:30-19:00 | -x- | -x- | -x- | 18:30-19:00 | ||
19:00-19:30 | --- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:30 | |
19:30-20:00 | --- | -x- | -x- | -x- | 19:30-20:00 | |
20:00-20:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Γεωργή Χριστίνα (πράξη "Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας 2018-2019") | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-14:00 |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:00-14:30 |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-15:00 |
15:00-15:30 | -x- | -x- | --- | Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_147 Μέθοδοι Έρευνας Αγοράς Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 6 |
--- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | 15:30-16:00 | |
16:00-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | 16:00-16:30 | |
16:30-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | 16:30-17:00 | |
17:00-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | 17:00-17:30 | |
17:30-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | 17:30-18:00 | |
18:00-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_220 Βιομηχανικό Μάρκετινγκ & Οργάνωση Δυναμικού Πωλήσεων Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 5 |
18:00-18:30 |
18:30-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | 18:30-19:00 | |
19:00-19:30 | -x- | -x- | --- | --- | 19:00-19:30 | |
19:30-20:00 | -x- | -x- | --- | --- | 19:30-20:00 | |
20:00-20:30 | -x- | -x- | --- | --- | 20:00-20:30 | |
20:30-21:00 | -x- | -x- | --- | --- | 20:30-21:00 | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Γεωργόπουλος Αντώνιος (Καθηγητής) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | --- | --- | -x- | --- | --- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | --- | --- | -x- | --- | --- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | --- | --- | -x- | --- | --- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | --- | --- | Α ΕΤΟΣ ΒΑ_107 Χρηματοοικονομική Λογιστική Ι Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 15 |
Β ΕΤΟΣ ΒΑ_119 Ανάλυση Λογιστικών Καταστάσεων Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 4 |
--- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | 12:30-13:00 | ||
13:00-13:30 | -x- | --- | --- | 13:00-13:30 | ||
13:30-14:00 | -x- | --- | --- | 13:30-14:00 | ||
14:00-14:30 | -x- | --- | --- | 14:00-14:30 | ||
14:30-15:00 | -x- | --- | --- | 14:30-15:00 | ||
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | Β ΕΤΟΣ ΒΑ_119 Ανάλυση Λογιστικών Καταστάσεων Φροντιστήριο ΠΑΜ 15 |
Β ΕΤΟΣ ΒΑ_302 Μηχανογραφημένη Λογιστική Φροντιστήριο, Προαιρετικό ΠΑΜ 15 |
15:30-16:00 |
16:00-16:30 | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:30 | ||
16:30-17:00 | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:00 | ||
17:00-17:30 | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:30 | ||
17:30-18:00 | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:00 | ||
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:30 | ||
18:30-19:00 | -x- | -x- | -x- | --- | 18:30-19:00 | |
19:00-19:30 | -x- | -x- | -x- | --- | 19:00-19:30 | |
19:30-20:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Γιαννίκος Ιωάννης (Καθηγητής) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | Γ ΕΤΟΣ ΒΑ_194 Επιχειρησιακή Έρευνα Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 15 |
--- | Erasmus Further Operational Research Techniques in Decision Making Θεωρία ΠΑΜ 3 |
-x- | -x- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | --- | -x- | -x- | 13:30-14:00 | ||
14:00-14:30 | --- | -x- | -x- | 14:00-14:30 | ||
14:30-15:00 | --- | -x- | -x- | 14:30-15:00 | ||
15:00-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:30 | |
15:30-16:00 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-16:00 | |
16:00-16:30 | --- | Γ ΕΤΟΣ ΒΑ_194 Επιχειρησιακή Έρευνα Φροντιστήριο ΠΑΜ 5 |
--- | -x- | -x- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-17:00 | |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:30 |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:30-18:00 |
18:00-18:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | --- | ΜΒΑ ΜΒΑ_Κ103 Επιχειρησιακή Έρευνα Θεωρία ΠΑΜ 3 |
-x- | -x- | -x- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | --- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:30 | |
19:30-20:00 | --- | -x- | -x- | -x- | 19:30-20:00 | |
20:00-20:30 | --- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:30 | |
20:30-21:00 | --- | -x- | -x- | -x- | 20:30-21:00 | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος (πράξη "Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας 2018-2019") | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-14:00 |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:00-14:30 |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-15:00 |
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-16:00 |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:00 |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:30 |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:00 |
18:00-18:30 | --- | Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_154 Συστήματα Υποστήριξης Δορυφόρων Λογαριασμών Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 5 |
--- | --- | --- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | 18:30-19:00 | |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:30 | |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | 19:30-20:00 | |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:30 | |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | 20:30-21:00 | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Γκίλλας Κωνσταντίνος (πράξη "Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας 2018-2019") | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-14:00 |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:00-14:30 |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-15:00 |
15:00-15:30 | Γ ΕΤΟΣ ΒΑ_306 Διαχείριση Τραπεζικού Κινδύνου και Αγορές Παραγώγων Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 5 |
--- | --- | --- | -x- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | -x- | 15:30-16:00 | |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | -x- | 16:00-16:30 | |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | -x- | 16:30-17:00 | |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | -x- | 17:00-17:30 | |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:00 | |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Γούλας Ελευθέριος (Επίκουρος Καθηγητής) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-14:00 |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:00-14:30 |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-15:00 |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-16:00 |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:00 |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:30 |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:00 |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Δελλή Βασιλική (Διδασκαλείο) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | -x- | Α ΕΤΟΣ ΒΑ_111 Ξένη Γλώσσα Ι Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 4 |
--- | --- | -x- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | -x- | --- | --- | -x- | 10:30-11:00 | |
11:00-11:30 | -x- | --- | --- | -x- | 11:00-11:30 | |
11:30-12:00 | -x- | --- | --- | -x- | 11:30-12:00 | |
12:00-12:30 | -x- | Β ΕΤΟΣ ΒΑ_127 Ξένη Γλώσσα ΙΙΙ Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 6 |
--- | -x- | 12:00-12:30 | |
12:30-13:00 | -x- | --- | -x- | 12:30-13:00 | ||
13:00-13:30 | -x- | --- | --- | -x- | 13:00-13:30 | |
13:30-14:00 | -x- | --- | --- | -x- | 13:30-14:00 | |
14:00-14:30 | -x- | --- | --- | -x- | 14:00-14:30 | |
14:30-15:00 | -x- | --- | --- | -x- | 14:30-15:00 | |
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-16:00 |
16:00-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:00 |
17:00-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:30 |
17:30-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:00 |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Ζησιμόπουλος Ιωάννης (πράξη "Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας 2018-2019") | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_226 Ειδικά Θέματα Πολιτικής Οικονομίας και Ποσοτική Ανάλυση Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 5 |
-x- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | -x- | --- | -x- | -x- | 12:30-13:00 | |
13:00-13:30 | -x- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:30 | |
13:30-14:00 | -x- | --- | -x- | -x- | 13:30-14:00 | |
14:00-14:30 | -x- | --- | -x- | -x- | 14:00-14:30 | |
14:30-15:00 | -x- | --- | -x- | -x- | 14:30-15:00 | |
15:00-15:30 | --- | -x- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | --- | -x- | --- | -x- | -x- | 15:30-16:00 |
16:00-16:30 | --- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | --- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:30-17:00 |
17:00-17:30 | --- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:30 |
17:30-18:00 | --- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:30-18:00 |
18:00-18:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Θεοφανίδης Φαίδων (Λέκτορας) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-14:00 |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:00-14:30 |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-15:00 |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-16:00 |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-17:00 |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:30 |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:30-18:00 |
18:00-18:30 | Γ ΕΤΟΣ, Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_176 Ολοκληρωμένη Επικοινωνία Μάρκετινγκ Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 5 |
--- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | --- | ΜΒΑ ΜΒΑ_Κ104 Μάρκετινγκ Θεωρία ΠΑΜ 3 |
-x- | -x- | 18:30-19:00 | |
19:00-19:30 | --- | -x- | -x- | 19:00-19:30 | ||
19:30-20:00 | --- | -x- | -x- | 19:30-20:00 | ||
20:00-20:30 | --- | -x- | -x- | 20:00-20:30 | ||
20:30-21:00 | --- | -x- | -x- | 20:30-21:00 | ||
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Καραγιάννη Δέσποινα (Αναπληρώτρια Καθηγήτρια) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-14:00 |
14:00-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:00-14:30 |
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-15:00 |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-16:00 |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:00 |
17:00-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:30 |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:00 |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Καρφάκη Ελένη (πράξη "Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας 2018-2019") | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-14:00 |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:00-14:30 |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-15:00 |
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-16:00 |
16:00-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:00 |
17:00-17:30 | --- | ΠΣ και ΘΕ Εισαγωγή στην Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων για Μηχανικούς και Επιστήμονες Θεωρία ΠΑΜ 15 |
--- | --- | --- | 17:00-17:30 |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:00 | |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:30 | |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | 18:30-19:00 | |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:30 | |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | 19:30-20:00 | |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Κούτουλας Δημήτριος (Επίκουρος Καθηγητής) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | -x- | -x- | -x- | Γ ΕΤΟΣ ΒΑ_224 Μάρκετινγκ Υπηρεσιών Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 5 |
Γ ΕΤΟΣ, Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_213 Διοίκηση Ξενοδοχείων Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 5 |
12:00-12:30 |
12:30-13:00 | -x- | -x- | -x- | 12:30-13:00 | ||
13:00-13:30 | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:30 | ||
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | 13:30-14:00 | ||
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | 14:00-14:30 | ||
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | 14:30-15:00 | ||
15:00-15:30 | -x- | -x- | --- | Γ ΕΤΟΣ ΒΑ_169 Διοίκηση Τουριστικών Οργανισμών Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 5 |
--- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | 15:30-16:00 | |
16:00-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | 16:00-16:30 | |
16:30-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | 16:30-17:00 | |
17:00-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | 17:00-17:30 | |
17:30-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | 17:30-18:00 | |
18:00-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Μανουσάκης Γεώργιος (Ε.ΔΙ.Π.) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | --- | Γ ΕΤΟΣ ΒΑ_194 Επιχειρησιακή Έρευνα Εργαστήριο, Υποχρεωτικό Εργαστήριο ΗΥ |
-x- | --- | --- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | --- | -x- | --- | Β ΕΤΟΣ ΒΑ_123 Στατιστική Ανάλυση Δεδομένων Εργαστήριο, Υποχρεωτικό Εργαστήριο ΗΥ |
09:30-10:00 | |
10:00-10:30 | --- | -x- | --- | 10:00-10:30 | ||
10:30-11:00 | --- | -x- | --- | 10:30-11:00 | ||
11:00-11:30 | --- | -x- | --- | 11:00-11:30 | ||
11:30-12:00 | --- | -x- | --- | 11:30-12:00 | ||
12:00-12:30 | Α ΕΤΟΣ, Β ΕΤΟΣ ΒΑ_295 Εισαγωγή στις Ποσοτικές Μεθόδους Θεωρία, Προαιρετικό ΠΑΜ 4 |
--- | --- | 12:00-12:30 | ||
12:30-13:00 | --- | --- | 12:30-13:00 | |||
13:00-13:30 | Β ΕΤΟΣ ΒΑ_123 Στατιστική Ανάλυση Δεδομένων Φροντιστήριο, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 15 |
--- | --- | 13:00-13:30 | ||
13:30-14:00 | --- | --- | 13:30-14:00 | |||
14:00-14:30 | --- | --- | --- | 14:00-14:30 | ||
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:30-15:00 | |
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-16:00 |
16:00-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:00 |
17:00-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:30 |
17:30-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:00 |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Μαρούδας Λεωνίδας (Καθηγητής) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | --- | -x- | Β ΕΤΟΣ ΒΑ_120 Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων ΙΙ Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 5 |
Γ ΕΤΟΣ, Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_102 Διεθνής Διοίκηση Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 5 |
09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | --- | -x- | 09:30-10:00 | ||
10:00-10:30 | -x- | --- | -x- | 10:00-10:30 | ||
10:30-11:00 | -x- | --- | -x- | 10:30-11:00 | ||
11:00-11:30 | -x- | --- | -x- | 11:00-11:30 | ||
11:30-12:00 | -x- | --- | -x- | 11:30-12:00 | ||
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-14:00 |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:00-14:30 |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-15:00 |
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-16:00 |
16:00-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:00 |
17:00-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:30 |
17:30-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:00 |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Μυλώνη Βαρβάρα (Επίκουρη Καθηγήτρια) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | --- | --- | Γ ΕΤΟΣ, Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_149 Διεθνικές Επιχειρήσεις Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 4 |
-x- | -x- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-13:00 | |
13:00-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:30 | |
13:30-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-14:00 | |
14:00-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:00-14:30 | |
14:30-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-15:00 | |
15:00-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-16:00 |
16:00-16:30 | --- | ΜΒΑ ΜΒΑ_Κ101 Διοίκηση Επιχειρήσεων Θεωρία ΠΑΜ 3 |
--- | -x- | -x- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-17:00 | |
17:00-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:30 | |
17:30-18:00 | --- | --- | -x- | -x- | 17:30-18:00 | |
18:00-18:30 | --- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:30 | |
18:30-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Νεάρχου Ανδρέας (Αναπληρωτής Καθηγητής) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | --- | --- | -x- | Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_133 Διοίκηση Παραγωγής και Εφοδιαστικής (Logistics) Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 6 |
--- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | Γ ΕΤΟΣ ΒΑ_206Α Διοίκηση Λειτουργιών Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 6 |
--- | -x- | --- | 09:30-10:00 | |
10:00-10:30 | --- | -x- | --- | 10:00-10:30 | ||
10:30-11:00 | --- | -x- | --- | 10:30-11:00 | ||
11:00-11:30 | --- | -x- | --- | 11:00-11:30 | ||
11:30-12:00 | --- | -x- | --- | 11:30-12:00 | ||
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:30 | |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-14:00 |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:00-14:30 |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-15:00 |
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-16:00 |
16:00-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:00 |
17:00-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:30 |
17:30-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:00 |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Οικονομάκης Γεώργιος (Αναπληρωτής Καθηγητής) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | --- | Γ ΕΤΟΣ ΒΑ_116 Μικροοικονομική ΙΙ Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 4 |
--- | -x- | -x- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-14:00 | |
14:00-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:00-14:30 | |
14:30-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-15:00 | |
15:00-15:30 | Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_201 Πολιτική Οικονομία Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 4 |
--- | -x- | -x- | 15:00-15:30 | |
15:30-16:00 | --- | -x- | -x- | 15:30-16:00 | ||
16:00-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:30 | |
16:30-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-17:00 | |
17:00-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:30 | |
17:30-18:00 | --- | --- | -x- | -x- | 17:30-18:00 | |
18:00-18:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Παπαδημητρίου Δήμητρα (Επίκουρη Καθηγήτρια) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | --- | -x- | Γ ΕΤΟΣ ΒΑ_202 Επιχειρησιακή Στρατηγική Ι Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 4 |
-x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | --- | -x- | -x- | 09:30-10:00 | |
10:00-10:30 | -x- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:30 | |
10:30-11:00 | -x- | --- | -x- | -x- | 10:30-11:00 | |
11:00-11:30 | -x- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:30 | |
11:30-12:00 | -x- | --- | -x- | -x- | 11:30-12:00 | |
12:00-12:30 | -x- | --- | --- | --- | -x- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | -x- | Erasmus Cultural & Sports Event Management Θεωρία ΠΑΜ 5 |
--- | --- | -x- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | -x- | --- | --- | -x- | 13:30-14:00 | |
14:00-14:30 | -x- | --- | --- | -x- | 14:00-14:30 | |
14:30-15:00 | -x- | --- | --- | -x- | 14:30-15:00 | |
15:00-15:30 | -x- | --- | --- | -x- | 15:00-15:30 | |
15:30-16:00 | -x- | --- | --- | -x- | 15:30-16:00 | |
16:00-16:30 | -x- | --- | --- | --- | -x- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- | 16:30-17:00 |
17:00-17:30 | -x- | --- | --- | --- | -x- | 17:00-17:30 |
17:30-18:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:00 |
18:00-18:30 | -x- | --- | --- | Γ ΕΤΟΣ, Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_222 Διοργάνωση Πολιτιστικών & Αθλητικών Γεγονότων Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 4 |
-x- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | -x- | --- | --- | -x- | 18:30-19:00 | |
19:00-19:30 | -x- | --- | --- | -x- | 19:00-19:30 | |
19:30-20:00 | -x- | --- | --- | -x- | 19:30-20:00 | |
20:00-20:30 | -x- | --- | --- | -x- | 20:00-20:30 | |
20:30-21:00 | -x- | --- | --- | -x- | 20:30-21:00 | |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Πέππας Παύλος (Καθηγητής) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | --- | Β ΕΤΟΣ ΒΑ_104Α Προγραμματισμός Η/Υ (JAVA) Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 5 |
-x- | --- | --- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | --- | -x- | --- | --- | 09:30-10:00 | |
10:00-10:30 | --- | -x- | --- | --- | 10:00-10:30 | |
10:30-11:00 | --- | -x- | --- | --- | 10:30-11:00 | |
11:00-11:30 | --- | Β ΕΤΟΣ ΒΑ_104Α Προγραμματισμός Η/Υ (JAVA) Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 5 |
-x- | --- | --- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | --- | -x- | --- | --- | 11:30-12:00 | |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:30 | |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:30-13:00 | |
13:00-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-14:00 |
14:00-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:00-14:30 |
14:30-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-15:00 |
15:00-15:30 | --- | --- | Β ΕΤΟΣ ΒΑ_104Α Προγραμματισμός Η/Υ (JAVA) Εργαστήριο, Υποχρεωτικό Εργαστήριο ΗΥ |
--- | Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_189 Τεχνολογίες Διαδικτύου Θεωρία, Επιλογής Εργαστήριο ΗΥ |
15:00-15:30 |
15:30-16:00 | --- | --- | --- | 15:30-16:00 | ||
16:00-16:30 | --- | --- | --- | 16:00-16:30 | ||
16:30-17:00 | --- | --- | --- | 16:30-17:00 | ||
17:00-17:30 | --- | --- | --- | Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_189 Τεχνολογίες Διαδικτύου Εργαστήριο, Επιλογής Εργαστήριο ΗΥ |
17:00-17:30 | |
17:30-18:00 | --- | --- | --- | 17:30-18:00 | ||
18:00-18:30 | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:30 | |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | --- | 18:30-19:00 | |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:30 | |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | --- | 19:30-20:00 | |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Πολυχρονίου Παναγιώτης (Επίκουρος Καθηγητής) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-14:00 |
14:00-14:30 | -x- | Α ΕΤΟΣ ΒΑ_109 Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Ι Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 15 |
--- | -x- | -x- | 14:00-14:30 |
14:30-15:00 | -x- | --- | -x- | -x- | 14:30-15:00 | |
15:00-15:30 | --- | Γ ΕΤΟΣ ΒΑ_134 Διοίκηση Συγκρούσεων Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 15 |
-x- | -x- | 15:00-15:30 | |
15:30-16:00 | --- | -x- | -x- | 15:30-16:00 | ||
16:00-16:30 | --- | -x- | -x- | 16:00-16:30 | ||
16:30-17:00 | --- | -x- | -x- | 16:30-17:00 | ||
17:00-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:30 | |
17:30-18:00 | --- | --- | -x- | -x- | 17:30-18:00 | |
18:00-18:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Ριζομυλιώτη Βασιλική (Διδασκαλείο) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | -x- | Γ ΕΤΟΣ ΒΑ_200Α Ξένη Γλώσσα V Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 15 |
-x- | -x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-10:00 | |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:30 | |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:30-11:00 | |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:30 | |
11:30-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-12:00 | |
12:00-12:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 13:30-14:00 |
14:00-14:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 14:00-14:30 |
14:30-15:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 14:30-15:00 |
15:00-15:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 15:30-16:00 |
16:00-16:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:30-17:00 |
17:00-17:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:30 |
17:30-18:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:30-18:00 |
18:00-18:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Σταματίου Ιωάννης (Καθηγητής) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | Α ΕΤΟΣ ΒΑ_103 Εισαγωγή στους Η/Υ Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 15 |
--- | -x- | --- | --- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | --- | -x- | --- | --- | 09:30-10:00 | |
10:00-10:30 | --- | -x- | Α ΕΤΟΣ ΒΑ_103 Εισαγωγή στους Η/Υ Εργαστήριο, Υποχρεωτικό Εργαστήριο ΗΥ |
--- | 10:00-10:30 | |
10:30-11:00 | --- | -x- | --- | 10:30-11:00 | ||
11:00-11:30 | --- | --- | -x- | --- | 11:00-11:30 | |
11:30-12:00 | Erasmus eGovernment Θεωρία ΠΑΜ 3 |
--- | -x- | --- | 11:30-12:00 | |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | 12:00-12:30 | ||
12:30-13:00 | --- | --- | --- | 12:30-13:00 | ||
13:00-13:30 | --- | --- | --- | 13:00-13:30 | ||
13:30-14:00 | --- | --- | --- | 13:30-14:00 | ||
14:00-14:30 | --- | --- | --- | 14:00-14:30 | ||
14:30-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:30-15:00 | |
15:00-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-16:00 |
16:00-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:30 |
16:30-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:00 |
17:00-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:30 |
17:30-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:00 |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Τσαγκανός Αθανάσιος (Επίκουρος Καθηγητής) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | --- | --- | --- | -x- | --- | 12:00-12:30 |
12:30-13:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | 12:30-13:00 |
13:00-13:30 | --- | Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_174 Χρηματοοικονομική Οικονομετρία Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 6 |
--- | -x- | --- | 13:00-13:30 |
13:30-14:00 | --- | --- | -x- | --- | 13:30-14:00 | |
14:00-14:30 | --- | --- | -x- | --- | 14:00-14:30 | |
14:30-15:00 | --- | --- | -x- | --- | 14:30-15:00 | |
15:00-15:30 | --- | --- | -x- | Erasmus Financial Econometrics Θεωρία ΠΑΜ 3 |
15:00-15:30 | |
15:30-16:00 | --- | --- | -x- | 15:30-16:00 | ||
16:00-16:30 | --- | Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_174 Χρηματοοικονομική Οικονομετρία Φροντιστήριο, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 4 |
--- | -x- | 16:00-16:30 | |
16:30-17:00 | --- | --- | -x- | 16:30-17:00 | ||
17:00-17:30 | --- | --- | -x- | 17:00-17:30 | ||
17:30-18:00 | --- | --- | -x- | 17:30-18:00 | ||
18:00-18:30 | --- | --- | --- | -x- | ΜΒΑ ΜΒΑ_Κ102 Χρηματοοικονομική Διοίκηση Θεωρία ΠΑΜ 3 |
18:00-18:30 |
18:30-19:00 | --- | --- | --- | -x- | 18:30-19:00 | |
19:00-19:30 | --- | --- | --- | -x- | 19:00-19:30 | |
19:30-20:00 | --- | --- | --- | -x- | 19:30-20:00 | |
20:00-20:30 | --- | --- | --- | -x- | 20:00-20:30 | |
20:30-21:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |
Τσενέ Χρυσούλα (Επίκουρη Καθηγήτρια) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
09:00-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:30 |
09:30-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-10:00 |
10:00-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:30 |
10:30-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:30-11:00 |
11:00-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:30 |
11:30-12:00 | --- | -x- | -x- | -x- | --- | 11:30-12:00 |
12:00-12:30 | --- | -x- | --- | -x- | Α ΕΤΟΣ ΒΑ_115 Εισαγωγή στο Αστικό & Εμπορικό Δίκαιο Θεωρία, Υποχρεωτικό ΠΑΜ 15 |
12:00-12:30 |
12:30-13:00 | --- | -x- | --- | -x- | 12:30-13:00 | |
13:00-13:30 | --- | -x- | --- | -x- | 13:00-13:30 | |
13:30-14:00 | --- | -x- | --- | -x- | 13:30-14:00 | |
14:00-14:30 | --- | -x- | --- | -x- | 14:00-14:30 | |
14:30-15:00 | --- | -x- | --- | -x- | 14:30-15:00 | |
15:00-15:30 | --- | -x- | Δ ΕΤΟΣ ΒΑ_227 Δίκαιο Επιχειρήσεων και Αξιογράφων Θεωρία, Επιλογής ΠΑΜ 6 |
-x- | --- | 15:00-15:30 |
15:30-16:00 | --- | -x- | -x- | --- | 15:30-16:00 | |
16:00-16:30 | --- | -x- | -x- | --- | 16:00-16:30 | |
16:30-17:00 | --- | -x- | -x- | --- | 16:30-17:00 | |
17:00-17:30 | --- | -x- | -x- | --- | 17:00-17:30 | |
17:30-18:00 | --- | -x- | -x- | --- | 17:30-18:00 | |
18:00-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:30 |
18:30-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-19:00 |
19:00-19:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:30 |
19:30-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:30-20:00 |
20:00-20:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:30 |
20:30-21:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:30-21:00 |
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 15/10/18 4:30 Μ.Μ. |